zondagbezigheden..

Zondag een fijne dag, maar wel druk.. Erik en Marieke gingen om een uur of 1 snags pas weg, dus rustig opgestaan... Moest om 11 uur in Hoorn zijn om met Yvonnes vader de boot vorstvrij te maken.. Cor is een grappige man. Retedruk, zeg maar ADHD, maar zit geen kwaad in. Wij op die boot in de weer, op een gegeven moment moets de aanvoerslang van het wc-water worden leeggeblazen. Nu is die wc zo klein dat een slank persoon er al haast niet in past, maar nu moest Cor (redelijk dikkertje) de slang doorblazen, terwijl ik op mijn knieën onder hem langs moest reiken om de afsluiter open en dicht te doen op het juiste moment... HAHAHAHA,, ik zeg tegen hem: "nu heb je me eindelijk waar je me hebben wil hè Cor!"
wahn gedoe zeg..

Thuisgekomen hardloopkleertjes aan en ff renne voor de 10 km.. Ging heerlijk! maar ik was net een kilometer onderweg of er komt me een auto luid toeterend achterop..

Tis Yvonne.. "We zijn de sauna-afspraak met Michiel en Anita vergeten!" Tis helemaal in Almere... Dus: Stress stress stress, Kinderen ophalen uit twee huizen, omkleden als een idioot, als een malloot naar Almere scheuren door de sneeuwstorm om daarna lekker te ontspannen in de sauna.. Heerlijk om na een zweetpartij je te laten scrubben met verse sneeuw en dan in het bubbelbad te hangen, terwijl de vlokken om je heen dwarrelen. Zo hoort sauna te zijn.. Lekker visstoofpot gegeten (we hadden verdikke een enorme pan snert staan thuis...).
En met onze zachtgescrubde velletjes heerlijk geslapen.. Pff de wekker is wel vroeg zeg..


afbeelding van iemand

kwou dat ik er nu zat: in de sneeuw in de jacuzzi


Gebruikerslogin

Navigatie

Laatste reacties