Bleuhaaark!
Ingediend door Capt KRik op Zon, 2007-02-04 11:20.
Sjeemig de peemig, eerst de hele week krom van de pijn in me rug, wordt vanaf woensdag steeds iemand bij ons ziek in de nacht.. Woensdagnacht begon Tonny(7) en vanaf vrijdag eerst ReinieR(11) en ook Marlien... Capt.KRik hield het een beetje vol, hoelwel verpleger zijn die kreupel is, is niet fijn.
En Nu afgelopen nacht was ik de klos! Sjonge jonge zeg! Nog nooit zo'n kramp in mijn lijf gehad.... Zelfs op de kilimanjaro was kotsenvomeren minder heftig..
Dit keer maar geen foto's van het resultaat....
opdatum: Het is nu schotsenonbeheersbare defaecatie/vomatie geworden.. (alles spuit zomaar overal uit zeg maar...)
Blog van Capt KRik
• login om commentaren in te zenden
Norit zorgt toch alleen dat je de boel binnenhoudt (althans, als dat lukt), inclusief bacteriën?
Beterschap maar, het lijkt me grote ellende.
Norit stopt niet, maar zorgt wel voor de absorptie van allerlei nare stoffen die krampen veroorzaken. Wat Jesca bedoelt is imodium, dat legt alles stil en kan dan een fikse infectie veroorzaken.. Dus imodium alleen gebruiken met antibiotica.
Overigens is alles nu rustig, nog wel stampende hoofdpijn en kramp in mijn buik, eet ondertussen weer (een beetje) van alles.
Wat zielig!
Sterkte!
ja, maar door al die norit ziet het er nu zwart uit....
overal kramp ook. pfff
idd beterschap.
en hopen maar dat et nie web besmettelijk is.
Ach ja ... door al dat schotsen vergeet je misschien de pijn in rug? ;o)
Beterschap,
Danny