weer ff iets leuks gefonne... - KRiklog
   
 

 Home   Links   Archief   Oer log   KRikboekie   Fotoos   Pimlog 

   
 

My Archives: Juli 2004

Zaterdag, Juli 24, 2004

captkrik_in_hieroglief (10k image)
Zo sgreif je captkrik in hierogiefs. Slechts fonetisch natuurluk..... In het echt zouwe de oude Egyptenaren natuurlijk een kaal ventje met bril en buikje hebben getekend.... Had je maar één plaatje nodig gehad.

Posted by KRik @ 02:26 PM CST [Link] [4 reacties]

Maandag, Juli 19, 2004

3 X raden waar ze vandaan komen..... [more]

Posted by KRik @ 12:11 PM CST [Link] [3 reacties]

Woensdag, Juli 14, 2004

uilskuiken (40k image)
Of is het een uilskuiken?

Posted by KRik @ 04:25 PM CST [Link] [3 reacties]

Donderdag, Juli 8, 2004

Dan wordt seksen idd wel errugh duur ja.........

Posted by KRik @ 10:57 AM CST [Link] [1 reactie]

Van Capt.KRik in se rooie swembroek van 25 jaar oud.
helling1_small (4k image) helling2_small (4k image) helling3_small (3k image)

Tog lagge!

Posted by KRik @ 09:46 AM CST [Link] [2 reacties]

Is Capt.KRik mesze meissie (Mlien) getraud.... HAHAHAHA, al 4 keer zijn we onze trauwdagh fegete! gister zag Capt.KRik toevallig om half 5 de datum ergens staan..... Ging ie Mlien feliciteren, wist ze niet waddie bedoelde hahahahaha! Wahn heerlijk huwlijk isdih seg!

Posted by KRik @ 09:38 AM CST [Link] [2 reacties]

verbeterde KRik nu met resetbutton
Eigluk is het de afgelopen anderhalve week nieso best geweest. De kater kwam later.... 26 juni hadden we nog een fijn straatfeest bij Sacco (KRiksister) met een heerlijke waterglijbaan en veel eten en drinken. maar daarna een errugh zware periode gehad met het KRikgevoel. tis nu meer een klotegevoel en Capt.KRik krijgt het maar moeizaam voor mekaar om uit het dal te klauteren. Tis nu wel de laatste dag voor de schoolvakanties, dus dan kunnen we even ontspannen.

Posted by KRik @ 09:36 AM CST [Link] [3 reacties]

[Archive Index] [Main Index]

Powered By Greymatter

 
   
 

 

E-mail KRik en win een prijs! rkwint@mad.scientist.com

EasyBlog.nl
Weblog Hosting